Často kladené otázky

 

 

Je možné upraviť motív? 

 

- Samozrejme, každý motív je možné upraviť na želanie zákazníka. Všetky požadované zmeny je potrebné uviesť do poznámky k objednávke pri produkte, alebo na konci objednávky pri jej uzatvorení. Svoju požiadavku uveďte jasne aby zmeny z nej boli zrejmé. V prípade, že  budeme mať akékoľvek pochynosti o presnosti zmien., budeme vás kontaktovať mailom alebo telefonicky. 

 

 

Kde nájdem rozmery jednotlivých veľkosti? 

 

- Rozmery jednotlivých veľkostí sú uvedené v tabuľkách pod samotnými produktami v popise pri každom produkte osobitne. 

 

Je možné vymeniť produkt ak mi nesadla veľkosť?

 

- Samozrejme, každý produkt ktorý neprešiel personalizovanou úpravou je možné vymeniť. Svoj produkt je potrebné odoslať na adresu uvedenú vo faktúre aj s priloženým lístočkom, kde uvediete za akú veľkosť potrebujete produkt vymeniť. V prípade, že sme produkt pre vás personalizovali a teda doplnili meno, upravovali text, farby lebo celkovo motív akýmkoľvek spôsobom, v tomto prípade výmena produktu nie je možná. Produkt, ktorý potrebujete vymeniť je potrebné odoslať do 14. kalendárnych dný od jeho samotného prevzatia nepoškodený, nepraný, nenosený, či akokoľvek inak použitý. 

Pri výmene je potrebné uhradiť opätovnú sumu  za opakovanú dopravu. Výmena je realizovaná do 14 kalendárnych dní od doručenia.

 

Ako sa starať o potlačené tričká/ body resp. produkty? 

 

-TRIČKÁ A DETSKÉ BODY perte pri teplote 30 ° C , krátkym programom, ideálne naruby, otáčky 600-800 ot/min.

Batohy a šiltovky čistiť výlučne RUČNE - bez použitia práčky

-Prostriedky na bielu bielizeň obsahujú bielidlá alebo iné optické zosvetľovače, ktoré značne poškodzujú potlač. (min. pracie prostriedky na biele prádlo tieto látky obsahujú - Persil Gold, Lanza biela, zelený DenkMitm …)

-Pre dlhú výdrž potlače tieto pracie prostriedky NEPOUŽÍVAJTE

Sušte BEZ použitia sušičky!

 

 

Čo ak potrebujem vlastný motív?

 

- V prípade, že potrebujete vlastný motív, svoju predstavu nám múžete zaslať na náš email info@babyflag.sk a my vás budeme kontaktovať kvôli spracovaniu grafického návrhu. Ceny produktov sa v tomto prípade určujú individuálne v závislosti od zložitosti potlače, grafiky, od počtu kusov a pod. 

 

Aká je doba doručenia produktov? 

 

- Všetky naše produkty vyrábame na mieru na základe vašich objednávok. Každý produkt starostlivo vyberieme, pripravíme, potlačíme a zabalíme a preto si všetky tieto úkony vyžadujú čas. Termín doručovania našich produktov je 3-7. pracovných dní. Detské čiapky sa navyše ešte šijú na objednávku zákazníka, tam je doba doručenia 7-10. pracovných dní. Ak produkt aktuálne nie je skladom prípadne sa doba dručovania predĺži, kontaktujeme zákazníka s možnou alternatívou, prípadne ho vždy na túto skutočnosť upozorníme. 

 

- Aká forma potlače je použitá?

 

- Na tričká a detské body používame Priamu potlač textilu - teda označenie DTG, kde sú farbené priamo textilné vlákna samotného produktu. Materiál ostáva priedušný, nepokrýva ho žiadna vrstva, ktorá by slúžila ako bariéra a bránila dýchaniu pokožky.  Samotné tričko alebo  detské body  predpripravíme na tlač aplikáciou špeciálneho penetračného prípravku pre lepšiu priľnavosť samotných farieb. Všetky tieto prípravky v rátane samotných aplikovaných farieb sú zdravotne nezávadné, certifikované a schválené na použitie. 

 

- Pri určitých produktoch, ktoré je komplikované potláčať priamo, vložením produktu do tlačiarne je použitá metóta DTF - teda forma tlače, kde je samotný motív vytlačený na špeciálnu fóliu, na ktorú je pred samotnou aplikáciu na tričko aplikované špeciálne lepidlo. Tento motív sa následne na samotnom produkte ešte tepelne zažehlí. Táto forma potlače na produkte vytvorí z motívu nepriepustú bariéru, ktorá má gumový charakter. Nie sú tu teda farbené textilné vlákna, ale samotný motív je "nalepený" na produkt.

- Čiapky, detské batohy či poháre na víno sú potláčané formou aplikovania nažehľovacích alebo plotrových flex fólií.  Tak isto je tento spôsob použitý pri všetkých produktoch s metalickými farbami. 

- Hrnčeky alebo iná keramika, bridlicové tabule či sklo je potláčaná formou sublimácie, kde sa pomocou špeiálného atramentu a papiera samotný motív tepelne aplikuje priamo na samotný produkt.